עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
שמי אמיתי. אני מחפש בית חדש לרעיונות שלי. כנראה שהמגירה שלי כבר דחוסה מדי, ואין באפשרותי לארגן אותה כראוי. לכן אני כאן, לפתוח דף חדש, תרתי משמע.
אני מתעניין מאוד בחשיבה ביקורתית, ועל-כן אני אשתף לא מעט בפרשנות שלי אודות דברים כאלה ואחרים, הן מחיי והן מהאקטואליה.
אמרו לי פעם שאוהבים להקשיב למישהו שחווה כאב אמיתי והתחשל כתוצאה מכך. אם זה התנאי, הרי שאני יכול להימנות עם אותם האנשים בקלות. עברתי סרטן בילדותי וכתוצאה מכך חיפשתי תשובות מהותיות ותכליתיות. לקח לי עשר שנים למצוא אותן במסגרת הדתית. ר"ל:אני חוזר בתשובה. יחד עם זאת יש לי גם תואר ראשון בפילוסופיה.
עוד אודותי אפשר יהיה לדלות מהכתיבה שלי, כשהאסטרטגיה המרכזית בה היא להקיף כל נושא משתי צדדיו, תוך נסיון להגיע לעמק השווה או להכרעה.
מקווה מאוד שתהנו!
אמיתי.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

בין המשחק לחיים

30/08/2012 08:33
אמיתי
הישרדות, איתי שגב, פילוסופיית הקיום

ברכות לאיתי שגב על זכייתו בהישרדות VIP.

זכייה זו עבורי היא מעבר לצדק פואטי, כי בין אם הייתי רואה את התוכנית ובין אם לא, הייתי מצביע איתי בכל מצב כי הוא מאין גיבור הילדות שלי. הדמויות שלו, הן בקומדי סטור והן בערוץ הילדים, הן מופת בקנה המידה המקומי, לכל הפחות.

 

אבל הייתי רוצה להתייחס למשהו אחר ברשותכם. נפוצה התפיסה כי איתי נקט בחנופת יתר על-מנת להגיע לאן שהוא הגיע. האמנם? לדידו, הוא פשוט היה הוא- בן אדם אוהב ומפרגן, אך האם זה אפשרי? הבה ונבחן.

 

איתי הבן-אדם הוא בטח אחד האנשים היותר נחמדים שתכירו, על-אף שאני איני מכיר אותו. יחד עם זאת, הרושם שהוא מותיר עולה על כל ספק בעניין זה. מצד שני המשחק הזה תובע ממך להיות מישהו אחר על כורחך. אני בטוח שמה שאמרה ענת הראל על עצמה, שהיא אינה הדמות שראינו בטלוויזיה, הוא בהחלט נכון. אם כך הרי שלהלן לפנינו שני אנשים, אחת שנכנסה לתוך דמות והצליחה, ואחד שנשאר הוא, אך הפרשנות שהודבקה לו היא שגם זה חלק מהדמות.

 

למרבה המזל, אני חייב לומר, הצדק ניצח. הבן אדם גבר על השחקן, בניגוד לשאר העונות.

 

תסכימו או לא, השאלה שאני משאיר כפתוחה היא האם בחיים שלנו אנו ממלאים תפקיד או ממלאים את עצמנו באנושיות? בעקבות אמש ברור מה אמורה להיות התשובה הנכונה, לא?

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: